Matrace a rošty Postele

Nahlédněte před koupí postele a matrace do výroby

Možná už jste slyšeli, že je pečlivý výběr postele a matrace stejně důležitý nebo dokonce ještě důležitější než výběr nového auta. Pravděpodobně vás v tomto okamžiku také napadá, proč tomu tak je? V posteli trávíme neopomenutelnou část života a kvalitnější spánek je cestou ke kvalitnějšímu životu. Vybíráte i vy novou postel a chcete si být jistí, že jste zvolili dobře? Navštivte před samotnou koupí její výrobu.


PŘESVĚDČTE SE O KVALITĚ NA VLASTNÍ OČI

Některé značky, mezi něž neodmyslitelně patří tradiční česká značka Johann Malle, která se ve světě spánku pohybuje déle než 100 let, umožňují návštěvu výroby. A proč je tak důležité navštívit místo, kde se postele a matrace vyrábějí? Hned z několika důvodů. V první řadě budete mít jistotu, že před vámi výrobce, který prohlídku umožňuje, nic netají.

A TO NENÍ VŠE…

Můžete si také prohlédnout a osahat používané materiály, podívat se, jak vypadají prostory, kde se postele a matrace vyrábějí, a setkat se s nadanými truhláři, švadlenami a čalouníky, kteří stojí za vznikem těch nejdůležitějších kousků v ložnici, díky kterým se může kvalita vašeho spánku výrazně zlepšit. A jako bonus se můžete těšit na to, že to ve výrobně, kde se pracuje se dřevem, nádherně voní přírodou.

VYUŽIJTE TAKÉ MOŽNOST NÁVŠTĚVY SHOWROOMU

Značka Johann Malle nabízí kromě možnosti prohlídky samotných výrobních prostorů také návštěvu showroomů v Praze a Brně. Prohlédnout a otestovat si tak můžete nejen postele a matrace, ale také další doplňky v podobě nočních stolků, svrchních podložek nebo ložního příslušenství.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ A OTESTOVÁNÍ DOMA

Další variantou, jak se s novou matrací sžít a přesvědčit se o tom, jak pohodlná může být, je zapůjčení domů. I díky této možnosti zjistíte, že se jedná opravdu o kvalitního výrobce, kterému primárně záleží na vaší spokojenosti.

Dříve než si koupíte novou postel a matraci, zkuste se na vlastní oči i ulehnutí přesvědčit o tom, že vám bude na 100 % vyhovovat. Neváhejte navštívit výrobu, showroom nebo si matraci zapůjčte domů a otestujte ji.

Komentáře

Mohlo by se vám líbit