Matrace a rošty Postele

Nahlédněte před koupí postele a matrace do výroby

Možná už jste slyšeli, že je pečlivý výběr postele a matrace stejně důležitý nebo dokonce ještě důležitější než výběr nového auta. Pravděpodobně vás v tomto okamžiku také napadá, proč tomu tak je? V posteli trávíme neopomenutelnou část života a kvalitnější spánek je cestou ke kvalitnějšímu životu. Vybíráte i vy novou postel a chcete si být jistí, že jste zvolili dobře? Navštivte před samotnou koupí její výrobu.

ODBORNÍCI NA SPÁNEK

Když chce být někdo ve svém oboru nejlepší, musí mu dokonale rozumět. Toho se drží také značka Johann Malle, která si zakládá nejen na vysoké kvalitě, precizním provedení a ruční práci, ale také na mnohaletých poznatcích o potřebách lidského těla při spánku. Výsledkem nemůže být něco menšího než postele a matrace, které mohou po právu nosit přívlastek luxusní.

PŘESVĚDČTE SE O KVALITĚ NA VLASTNÍ OČI

Některé značky, mezi něž neodmyslitelně patří tradiční česká značka Johann Malle, která se ve světě spánku pohybuje déle než 100 let, umožňují návštěvu výroby. A proč je tak důležité navštívit místo, kde se postele a matrace vyrábějí? Hned z několika důvodů. V první řadě budete mít jistotu, že před vámi výrobce, který prohlídku umožňuje, nic netají.

A TO NENÍ VŠE…

Můžete si také prohlédnout a osahat používané materiály, podívat se, jak vypadají prostory, kde se postele a matrace vyrábějí, a setkat se s nadanými truhláři, švadlenami a čalouníky, kteří stojí za vznikem těch nejdůležitějších kousků v ložnici, díky kterým se může kvalita vašeho spánku výrazně zlepšit. A jako bonus se můžete těšit na to, že to ve výrobně, kde se pracuje se dřevem, nádherně voní přírodou.

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ A OTESTOVÁNÍ DOMA

Další variantou, jak se s novou matrací sžít a přesvědčit se o tom, jak pohodlná může být, je zapůjčení domů. I díky této možnosti zjistíte, že se jedná opravdu o kvalitního výrobce, kterému primárně záleží na vaší spokojenosti.

Dříve než si koupíte novou postel a matraci, zkuste se na vlastní oči i ulehnutí přesvědčit o tom, že vám bude na 100 % vyhovovat. Neváhejte navštívit výrobu nebo si matraci zapůjčte domů a otestujte ji.

S produkty společnosti Johann Malle se můžete seznámit přímo v našich výrobních prostorách.
Pro domluvení konkrétního termínu návštěvy nás prosím kontaktujte přes níže uvedený formulář nebo na telefonním čísle +420 720 253 827.

  Vaše jméno (povinné)

  Váš e-mail (povinné)

  Předmět

  Zpráva

  Komentáře

  Mohlo by se vám líbit