Inspirace Matrace a rošty Novinky

Proč investovat do přírodní matrace

Pokud jste někdy spali pod širým nebem, jistě rádi vzpomínáte na ten pocit, kdy jste leželi obklopeni přírodou a užívali si čerstvý vzduch i vůni trávy a přírody. Dobrou zprávou je, že usínat v těsném kontaktu s přírodou můžete i v pohodlí své ložnice. Jak? Investujte do kvalitní matrace vyrobené z přírodních materiálů a odhalte všechny její přednosti.

CO JSOU TO PŘÍRODNÍ MATRACE

Přírodní matrace nenesou přívlastek přírodní jen tak nadarmo. Takto jsou totiž označované matrace, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, k nimž patří například 100% bavlna nebo kokosové vlákno. Nejenže je pro tělo kontakt s přírodními materiály přirozenější a příjemnější, ale při výrobě takovýchto matrací se navíc šetří zásoby ropy, čímž také dochází k ochraně životního prostředí. Přírodní matrace jsou tak nejen logickou volbou, ale i tou ekologickou.

PROČ ZVOLIT PŘÍRODNÍ MATRACI?

Příroda moc dobře ví, co je pro nás nejlepší. Je prokázáno, že matrace, na jejichž výrobu se používají přírodní materiály, omezují alergie, kožní potíže a také pomáhají předcházet bolestem zad a ulevují od bolesti i osobám s nadváhou.

TIP: Přírodní matrace Johann Malle

Svěřte svůj spánek do rukou odborníků, kteří své matrace navrhují s ohledem na potřeby lidského těla, a to již více než 100 let. Matrace tradiční české značky Johann Malle jsou vyrobeny z několika pečlivě vybraných přírodních vrstev. Každé z těchto vrstev má svou nenahraditelnou funkci. Mezi použité přírodní materiály patří například bavlna, koňské žíně, přírodní kaučuk, kokosové, konopné a lněné vlákno, ovčí vlna, kašmír nebo také velbloudí vlna. Tyto materiály jsou dováženy z celého světa a pyšní se nejvyšší kvalitou i zdravotní nezávadností. Jsou vhodné pro děti i alergiky.

Láká i vás představa kvalitnějšího a zdravějšího spánku díky přírodním matracím? Tato investice se vám mnohonásobně vrátí a vaše tělo vám poděkuje.

Komentáře

Mohlo by se vám líbit