Inspirace Novinky Postele

Proč spát na kontinentální posteli?

Souhlasíte s tím, že je kvalitní spánek základem pro den plný energie? Pak nám jistě dáte také za pravdu, že by se výběr postele neměl brát na lehkou váhu. Chcete si užívat spánek na jedné z nejluxusnějších postelí, které jsou aktuálně dostupné na trhu? Vsaďte na kontinentální postel, která je také někdy nazývaná jako americká postel, královská postel nebo postel boxspring.


PRO SPÁNEK JAKO V NEJLUXUSNĚJŠÍM HOTELU

Nejluxusnější hotely světa dobře ví, co udělat pro spokojenost svých zákazníků. Velmi často v hotelových pokojích najdete právě kontinentální postele, díky kterým ráno vstanete dokonale odpočatí. A díky nimž se budete do daného hotelu také rádi vracet. Tento luxus si však nemusíte užívat jen na cestách, můžete si jej vychutnávat každý den u vás doma.

JAK SE LIŠÍ KONTINENTÁLNÍ POSTEL OD KLASICKÉ POSTELE?

Na první pohled vás kontinentální postel zaujme tím, že je podstatně vyšší než postel klasická, její výška se včetně matrace pohybuje kolem 60 až 75 cm. Od klasické postele se však kontinentální postel neliší jen svou výškou, ale také složením, běžně se skládá hned ze tří částí. Jejím stěžejním prvkem je takzvaný boxspring neboli spodní díl složený z masivního rámu a pružinového systému. Boxspring je v podstatě ortopedickým a ventilačním podkladem pro hlavní matraci, na kterou se dále umísťuje svrchní podložka.

SVRCHNÍ PODLOŽKA PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Máte kvalitní matraci a myslíte si, že spánek už nemůže být lepší? Možná jste ještě neobjevili přednosti svrchní podložky neboli topperu, který je nedílnou součástí kontinentálních postelí. Topper je určený ke zjemnění matrace, umocnění komfortu při spaní a také k designové ucelenosti celé postele.

KONTINENTÁLNÍ POSTEL? TU Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ

Ne nadarmo se říká, že je příroda mocná čarodějka. Právě ona totiž zná recept na dokonalý spánek. Poznejte i vy přednosti kontinentální postele vyrobené z přírodních materiálů, ke kterým patří vlna, bavlna nebo třeba koňské žíně. Tyto kvalitní přírodní materiály zajišťují nejen nejvyšší komfort, ale také dokonalou prodyšnost jednotlivých vrstev.

NEBEZPEČNĚ POHODLNÁ, NEUVĚŘITELNĚ DESIGNOVÁ…

Kontinentální postele nejsou jen otázkou pohodlí, ale také stylu. Věřte, že se luxusní kontinentální postel snadno promění v dominantu vaší ložnice. Pokud si necháte vyrobit luxusní kontinentální postel na zakázku, můžete si sami určit barvu a vzor látky, použité dřevo, rám, čelo i nožičky. Budete se tak podílet na vzniku kousku, díky kterému se vaše sny o dokonalé posteli promění v realitu.

Zaujala vás možnost zlepšit kvalitu svého spánku díky luxusní kontinentální posteli? Prohlédněte si nabídku české značky Johann Malle, která nabízí prémiové postele a matrace vyrobené z ryze přírodních materiálů.

Komentáře

Mohlo by se vám líbit